wtorek, 5 listopada 2013

JOIS - bo polskie najlepsze!

Jak obiecałam ostatnio tak też robię. Pokazuję nad czym, wraz z trzema koleżankami po fachu, ostatnimi czasy pracowałyśmy. Często siedziałyśmy i nadal przesiadujemy po nocach, aby podopinać bieżące sprawy, a to i tak dopiero początek naszej wspólnej podróży do (mam nadzieję) sukcesu :)

 
JOIS to nasza wspólna marka, która promuje polskie bransoletki szydełkowo-koralikowe. Jest to inicjatywa, która powstała w wyniku zalewu polskiego rynku tzw. "chińszczyzną".
 
Kim jesteśmy?
JOIS tworzą polskie rękodzielniczki, które w szczególności upodobały sobie beading, czyli wyplatanie biżuterii z drobnych, szklanych oraz wysokogatunkowych koralików. Jesteśmy dokładne, precyzyjne i lubimy się wyróżniać. Wiele wolnego czasu poświęcamy swojej pasji, prowadzimy blogi, fanpage, spotykamy się na warsztatach i uczymy same od siebie. Wykazujemy silną determinację w dążeniu do celu, wkładamy w swoją pracę całe serca i po połowie duszy :)

Chcecie dowiedzieć się więcej?
Zapraszam na Fanpage, gdzie możecie na bieżąco śledzić nowości projektantek oraz na naszego Bloga, na którym dowiecie się więcej o projektantkach, znajdziecie mnóstwo inspiracji i zobaczycie jak JOIS wpisuje się w aktualne trendy w modzie :)
 

2 komentarze:

  1. Świetna sprawa! Sama z odrazą patrzę na koralikowe węże w sieciówkach (prawdopodobnie karton obklejony! koralikami). Bloga Jois już subskrybowałam i na pewno się zgłoszę. A teraz idę robić zdjęcia dwóm ukośnikom - jestem dumna, bo ostatnio się ich nauczyłam.

    OdpowiedzUsuń