piątek, 21 lutego 2014

Kompletowanie - czyli różana bransoletka

Pamiętacie różany naszyjnik, od którego rozpoczęłam ten rok? Dostałam kilka zapytań dotyczących pięknego wzoru ale na mniejszej formie - bransoletce. Postanowiłam podjąć wyzwanie i takową wykonać :)

Zdecydowałam się użyć toho 15o. Był to swego rodzaju eksperyment, gdyż z tych maleństw jeszcze nie szydełkowałam. Problemem był też dobór kolorów. Napotkanie w sklepach potrzebnych kolorów w tym rozmiarze często graniczy  z cudem. Udało mi się w końcu coś wybrać i zaczęłam! Oto efekty:
Uważam, że zastosowanie jaśniejszych kolorów tylko uwypukliło piękny różany wzór i mimo, że odrobinę się różnią, bransoletka wciąż pasuje do naszyjnika, z którym tworzy cudowny komplet. P.S. Naszyjnik został przedłużony kulami różowego marmuru na życzenie nowej właścicielki :)

10 komentarzy:

 1. Wygląda wspaniale- przepiękny komplet :) Ja na dniach zaczynam uczyć się szydełkowania koralikowego i trochę mnie to przeraża :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny komplet, bardzo wiosenny:) super
  pozdrawiam
  koralikowyszlak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo urzekający komplet....mistrzostwo ! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję wszystkim za tak miłe słowa! :) komplet rzeczywiście wywołał falę zachwytu, muszę pomyśleć o takim, ale w odcieniach niebieskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudne te ozdoby ! nastrojowe i romantyczne ! mazre o takim komplecie !

  OdpowiedzUsuń